Aktuálně 70311 nabídek práce!

Nabídka práce: Sociální pracovník/pracovnice na úseku sociálně-právní ochrany dětí a kurátora pro děti a mládež ÚMČ Praha 21, Praha

Pozice:
Sociální pracovník/pracovnice na úseku sociálně-právní ochrany dětí a kurátora pro děti a mládež ÚMČ Praha 21
Zaměstnavatel:
Městská část Praha 21
IČO:
00240923
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Školství, výuka, vzdělávání
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda (od nebo od-do):
25280
Popis práce:

Přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit v uzavřené obálce tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději dne 31. 5. 2024 do 12:00 hodin na adresu. Kazdová Vladimíra, tel.: 281 012 918 nebo 770 313 114, e-mail: vladimira.kazdova@praha21.cz

náplň práce: zajišťování výkonu specializované agendy kurátora pro děti a mládež, zajišťování činnosti sociálního pracovníka SPOD.

požadované znalosti: znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, znalost příslušných ustanovení občanského zákoníku, znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád výhodou.
požadovaná praxe: praxe v oboru a zkušenost v oblasti správního řízení vítána.
další schopnosti: organizační schopnosti, komunikační schopnosti, přesnost, spolehlivost, psychická odolnost, orientace ve státní správě.

Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dnů „sick days“, plně hrazené stravenky 116,- Kč, osobní konto zaměstnance ve výši 15 000.- Kč, příspěvek 500,- Kč na penzijní připojištění měsíčně

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Vladimíra Kazdová
Telefon:
281 012 918 nebo 770 313 114
Počet zobrazení inzerátu:
33×